Fenerbahçe’de dikkat çeken fotoğraflar! Vitor Pereira, Caner Erkin ve Volkan Demirel…

0
61

Fenerbahçe’de Vitor Pereira teknik direktörlüğe getirilirken, Caner Erkin ile yaşadığı kriz akıllara gelmişti. Kulüp, sosyal medyadan ikilinin fotoğrafını paylaştı. Toplu fotoğrafta antrenör Volkan Demirel’in olmaması ise dikkat çekti.

2021-2022 sezonunun hazırlıklarına 1 Temmuz Perşembe günü Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başlayan Fenerbahçe, 3 günlük çalışmanın ardından bugün sabah saatlerinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüreceği Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası Tesisleri’ne gitti.

Yeni teknik direktörü Vitor Pereira ve teknik heyet, futbolcularla bir araya geldi. Fotoğraflarda ise en dikkat çeken detay yardımcı antrenör Volkan Demirel’in eksikliği oldu. Vitor Pereira’nın yokluğunda takımı çalıştıran Volkan Demirel’in toplu fotoğrafta yer almaması akıllarda soru işareti bıraktı. Alınan bilgilere göre Volkan Demirel, 3-4 günlük izin aldı. Demirel’in takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ilerleyen günlerde yapılacak görüşmelerin ardından belli olacak.

CANER ERKİN’LE BARIŞ MESAJI

Yeni sezonda sarı lacivertli takımın başına getirilen eski teknik direktör Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’yi ilk çalıştırdığı dönemde Caner Erkin ile yaşadığı krizler gündeme gelmişti. Ligin en önemli maçlarından biri olan Galatasaray derbisinde Caner Erkin ilk 11’de olmadığını görünce büyük tepki göstermişti. Teknik direktör Pereira’ya sert çıkan Caner ardından kendisini sakinleştirmek isteyen yöneticilerle de sıkıntı yaşayınca kadro dışı kalmıştı.

Pereira’nın gelişinin ardından Caner Erkin ile ne olacağı soruları akıllara geldi. Fenerbahçe, bugün iki ismin birlikte fotoğrafını paylaştı ve barış mesajı verdi. Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira, dün akşama doğru İstanbul’a gelmişti. Ekibiyle birlikte gelen Pereira, sağlık kontrollerine girmiş ve oteline çekilmişti. Vitor Pereira ve ekibi bu sabah Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerine geldi. Pereira’nın takımla tanışmasının ardından toplu fotoğraf çektirildi ve Topuk Yaylası’na doğru yola çıkıldı.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; “Caner Erkin dışarıya yansıyan kadar büyük bir problem olmadığını söyledi. Hayata dair, Fenerbahçe’ye dair konuşunca bu konu açıldı. Vitor Pereira da gündemde yoktu o zaman. Araları da iyiymiş. Caner de ‘Hocamı ilk ben karşılayacağım’

pic.twitter.com/OIWFp6CVQZ

— Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) July 5, 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here